Občas mi příjde, jestli jsme se nemohli potkat už dřív. Ale ty můj blázne, dneska bys byl třeba už dávno pryč. Proč jsem tě nepotkal ve školce, svezl bych tě na své motorce, postavil ti z písku hrad a než by jsme šli spát, pozval bych tě na oběd. Kolikrát schválil jsem ti šaty, které se mi nelíbí. Protože ses bál, že cizí mě pak políbí. Kolikrát neřekl jsem dík za tvou vaječinu. To jsou ale lásko věci, které ti nikdy neprominu.
Ref. Je to intenzivní, je to intenzivní a je to krásné. Je to intenzivní, je to intenzivní a je to jasné. Když s tebou koukám na fotbal a ty nevíš, čí jsou čí dresy. Tak jako tehdy, já mám s tebou stresy.
Jsou chvíle, kdy jsem trapný - vím - a pak je mi to líto. Já o nich vím a to jsou chvíle, kdy tě mám I když život se mnou přijde jako jeden velký flám. Stejně jsem ráda, že nejsem sama a já, že nejsem sám. Bože bojím se toho, jak moc tě už znám... Kolikrát nepřines jsem květinu, když jsi měla svátek. Co já se naběhala, aby tys dostal vždy to, co jsi chtěl. A proto každé další výročí najdu ti novou vrásku u očí. A neodejdu, vždyť mě znáš, dokud jich neposbírám celou tvář.
Ty jediná vidělas mě plakat u kreslených pohádek...

ZPĚT